Regulamin

1. Sklep Digital+ prowadzi sprzedaż za pośrednictwem internetu i sprzedaży detalicznej w punkcie w Łodzi na ul. Pryncypalna 53/55

2. Zamówienia są przyjmowane na stronie www.kinowdomu.pl lub telefonicznie pod numerami telefonów 042 684 55 22 , 0 605 26 25 20

3. Po złożeniu zamówienia Klient dostaje wiadomość e-mail lub telefoniczną z informacją o przyjęciu zamówienia.

4. Realizacja zamówienia rozpoczyna się:
  a) w tym samym dniu lub następnym po dniu wolnym - w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze,
  b) w tym samym dniu lub następnym po dniu wolnym - po wpłynięciu środków na rachunek bankowy,
  c) w chwili przydzielenia kredytu - w przypadku zamówień dokonywanych w systemie ratalnym.

5. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT lub paragon. Faktura
  VAT lub paragon wystawiana jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez
  Klienta produkty są gotowe do wysyłki.

6. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu wystawienia faktury lub paragonu. Klient może wycofać złożone zamówienie telefonicznie, przez e-mail pod adresem sklep@kinowdomu.pl lub w siedzibie firmy. Klient nie może anulować zamówienia,  które zostało już skierowane do realizacji (dostawa do klienta). Zamówienia których nie uda się potwierdzić w ciągu trzech dni roboczych nie będą realizowane. W przypadku wybrania opcji "płatność kurierowi za pobraniem" pracownik Digital+ może zażądać zaliczki za zamówiony towar.     Sprzęt, który jest pod indywidualne zamówienie czyli nie występujący na stanie magazynowym sklepu nie podlega wymianie ani zwrotowi.  Zgodnie z Art. 10.3 o „ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" nie ma możliwości zwrotu towaru sprowadzanego na zamówienie.

 7. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena towaru zawiera KGO ( koszt gospodarowania odpadami ). Koszt Gospodarowania Odpadami (KGO) zawarto w cenie towarów, określonych w grupach i rodzajach
sprzętu elektrycznego i elektronicznego w załączniku nr. 1 do Ustawy o Zużytym Sprzęcie Elektrycznym i Elektronicznym.Cena podana przy każdym produkcie jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia i jest obowiązująca do czasu wyczerpania zapasów magazynowych. Jeżeli produkt został wystawiony w cenie 0,- oznacza to, że towar jest niedostępny i nie stanowi oferty handlowej. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych produktów do oferty sklepu, przeprowadzania i do odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. Przy zakupie kolumn głośnikowych cena podana jest za jedną sztukę. Kolumny typu stereo, monitory, surround i głośniki do zabudowy sprzedawane są w kompletach. Komplet zawiera dwie sztuki (parę) lub w przypadku zestawów kina domowego systemu 5,0 (5 sztuk), systemu 5,1(5sztuk+subwoofer). Kolumny głośnikowe typu Stereo lub Surround nie są sprzedawane na sztuki. KGO ( koszt gospodarowania odpadami ) wynosi około 17 groszy za kilogram w zależności od umowy importera.

8. Koszty dostawy są zróżnicowane od formy płatności czy też wartości zamówienia, wagi i rozmiaru opakowania. Dostawa zamówienia odbywa się w wybrany przez Klienta sposób określany podczas zamówienia. Koszt dostawy towaru w całości pokrywa kupujący.

9. Przesyłki dostarcza firma kurierska DPD lub FedEx - czas dostawy wynosi 1 dzień roboczy. Sklep Digital+ nie odpowiada za opóźnienia wynikające z zaniedbań przewoźnika.

Klient jest jest zobowiązany do sprawdzenia przesyłki w obecności kuriera przy dostawie.

W przypadku stwierdzenia uszkodzenia sprzętu należy  spisać protokół.

10. W chwili odbioru towaru Nabywca jest zobowiązany do sprawdzenia przy kurierze przesyłki. Ewentualne uszkodzenia należy niezwłocznie zgłosić pracownikom obecnym przy dostawie lub kurierowi oraz skontaktować się z Digital+ . Podstawą reklamacji jest stwierdzenie uszkodzenia przy osobach dostarczających przesyłkę oraz spisania protokołu niezgodności.

11. Klient może wybrać następujące formy płatności za składane zamówienia:
  - płatność na miejscu w sklepie w Łodzi na ul. Pryncypalna 53/55

 - przy odbiorze: należność pobiera kurier,
  - przedpłatą na rachunek bankowy sklepu,
  - w systemie ratalnym CA Raty,
  - w systemie ratalnym Santander Bank.

12. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw  konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt  niebezpieczny" Klient może zrezygnować z produktu kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy produkt nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Płyty CD, płyty DVD, kasety MC muszą być zwracane w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu. W przypadku zwrotu towaru bez opakowania fabrycznego lub jego zniszczenia firma Digital+ potrąca 30% wartości towaru na poczet zakupu opakowania oraz kosztów z tym związanych. Zwracany produkt należy odsyłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie produktu. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych przelewem bankowym na konto
  wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w   zamówieniu. W przypadku zwrotu towaru, klient płaci za jego transport zarówno do klienta jak i z powrotem wg. pełnych stawek transportowych ponoszonych przez Digital+ . Odesłany towar nie może nosić śladów eksploatacji (nie może być używany), musi zawierać wszystkie elementy, z którymi był dostarczony (w szczególności oryginalne opakowanie w idealnym stanie, bez śladów transportu, dodatkowych naklejek itp.). Digital+ zastrzega sobie prawo do nie przyjmowania zwrotów towarów odebranych   osobiście w siedzibie firmy, sklepie stacjonarnym lub sprowadzanych na indywidualne zamówienie.

13. Zgodnie z ustawą z dnia 29 lipca 2005 roku "o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym" Kupujący ma prawo zwrócić sprzęt tego samego rodzaju do sklepu, w którym zakupił nowy towar. Klienci chcący skorzystać z tej możliwości, proszeni są o odsyłanie sprzętu na własny koszt na adres siedziby sklepu po wcześniejszym poinformowaniu o tym fakcie pracowników Digital+.

14. Dostępność towarów w sklepie Digital+ uzależniona jest od rodzaju asortymentu. W sytuacji, gdy z uwagi na niedostępność towaru lub niedostępność wybranego koloru termin realizacji zamówienia przedłuża się, sklep Digital+ zastrzega sobie prawo ustalenia z Klientem nowego terminu dostawy, zmiany lub anulowania zamówienia.  Klient zakupujący towar ma obowiązek podania w zamówieniu koloru sprzętu  (w przypadku takiej opcji).

15. Wszystkie produkty oferowane w sklepie Digital+ są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

16. Wszystkie produkty dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta lub  sprzedawcy od 12 do 60 miesięcy.

17. Podstawą rozpatrywania spraw reklamacyjnych oraz zwrotów jest opinia serwisu danej marki, stwierdzająca usterkę bądź wadę w działaniu reklamowanego sprzętu.

18. Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera klienta (kolor, proporcje itp.) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru.

19. Zawartość internetowego sklepu Digital+ (tj. produkty wraz z cenami) nie stanowi oferty, lecz zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 kodeksu cywilnego.

20. Wszystkie wymienione produkty i nazwy są używane wyłącznie w celach   identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich marek.

21. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu sklepu  internetowego Digital+ , jak również akceptacją wszystkich zasad zakupu towaru w sklepie Digital+ opisanych szczegółowo na stronie sklepu.

22. Firma Digital+ zastrzega sobie możliwość wprowadzania zmian w treści regulaminu jak również wszystkich zasad zakupu towaru w sklepie Digital+ opisanych szczegółowo na stronie sklepu.

23. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy jest sąd właściwy dla miejsca siedziby sprzedawcy (firmy Digital+ ).

24. Sprzęt na indywidualne zamówienie nie podlega wymianie ani zwrotowi.

25. Klient może wysłać do nas sprzęt w celach serwisowych w nie oryginalnym opakowaniu. Ponosi wtedy ryzyko związane z uszkodzeniem sprzętu podczas transportu przez firmy logistyczne i nie podlega to ubezpieczeniu. Sprzęt uszkodzony, wysłany do salonu i nieodebrany w ciągu 3 miesięcy podlega utylizacji.

26, Wszystkie wymienione towary oraz nazwy są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich podmiotów.

27, Złożenie zamówienia przez Klienta jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez Digital+, z siedzibą w Łodzi Pryncypalna 53/55  danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.). Kupujący w każdej chwili może zażądać zmiany, sprostowania lub usunięcia swoich danych osobowych.

Zmiany związane z RODO i Reklamacjami:

- Wprowadzenie dłuższego tj. rocznego terminu na złożenie reklamacji

- Możliwość złożenia reklamacji za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej

Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Infrastruktury i Budownictwa oraz Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej z dnia 13 grudnia 2017r.

 

- Wprowadzenie wymaganych regulacji prawnych w art. 23 SWŚU dotyczących przetwarzania danych osobowych.

Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

 

Polityka prywatności sklepu

Szanowni Użytkownicy,

Dnia 25 maja 2018 r. na terenie Rzeczpospolitej Polskiej zacznie obowiązywać Rozporządzenie Ogólne o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. W związku z powyższym, w celu spełnienia obowiązku informacyjnego wynikającego z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. pragniemy przekazać informację na temat przetwarzania danych osobowych przekazywanych przez Państwa firmie Digital+ Robert Puchalski

Dane Państwa zostały pozyskane dzięki zakupom bezpośrednio w naszej firmie (Salon przy ul. Pryncypalnej 53/55 w Łodzi),w naszym sklepie internetowym www.oledtv.pl lub przez zakupy na portalu https://allegro.pl/.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Digital+ Robert Puchalski, prowadząca działalność gospodarczą

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe wykorzystywane są w celu wystawienia dokumentów sprzedaży (Faktury i Rachunki) na zakupione towary, kontaktu z Tobą, świadczenia na Twoją rzecz usług (transport lub instalacja sprzętu) jak również odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytania i reklamacje .

Twoje dane osobowe zbierane możemy udostępniać :

 • firmom świadczącym usługi logistyczne potrzebne do realizacji zamówień
 • firmie świadczącej dla nas usługi księgowe
 • sądom lub organom ścigania – oczywiście wyłącznie, gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

 

Twoje dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu, aż zgłosisz sprzeciw względem ich przetwarzania. 

Masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

 • dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
 • do sprostowania (poprawiania swoich danych);
 • do usunięcia danych;
 • do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
 • do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
 • do przenoszenia danych;
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
 • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

 

Pragniemy zwrócić Państwa uwagę, że jeżeli na stronie internetowej naszego Sklepu zamieszczamy linki prowadzące do innych, nieadministrowanych przez nas stron internetowych, to nie możemy odpowiadać ani za zawartość tychże stron, ani za stopień ochrony prywatności realizowany przez administratorów tych stron. Podejmując decyzję o przejściu na takie strony, Klient czyni to na własną odpowiedzialność. Zachęcamy przy okazji do zapoznania się z polityką prywatności realizowaną przez te strony, zanim Klient udostępni im swoje dane osobowe.

Produkt dodany do koszyka

Przejdź do koszyka Kontynuuj zakupy